На початок сторінки

Україна, м. Миколаїв
Магазини "Дом Спорту"

(068) 555-79-41

м. Миколаїв, Магазини "Дом Спорту"
Каталог Корзина 0

Авторське право

Приватне акціонерне товариство «Спортек» повідомляє, що є власником і має авторські права на всю текстову інформацію та графічні зображення марковані ім'ям сайту (Sportek-turizm.in.ua), розміщені на сайті www.sportek-turizm.in.ua (далі Сайт). Використання текстової інформації, в тому числі передрук, включаючи перекази, графічних зображень, маркованих ім'ям сайту, можливі тільки з письмової згоди Приватного акціонерного товариства «Спортек».

При використанні матеріалів з Сайту, враховуючи і графічні зображення (марковані ім'ям сайту), особа їх використовує має дотримуватися наступні умови:

  • зазначати, що інформація використана з Сайту належить ПРАТ «Спортек» чи «авторські права належать ПРАТ «Спортек»;
  • При використанні матеріалів з сайту, як джерела друкованої публікації в засобах масової інформації-вказати джерело інформації. При використанні матеріалів з Сайту і подальшим розміщенням в Інтернеті - необхідно зробити посилання на Сайт;
  • текстова інформація, графічні зображення (марковані ім'ям сайту), розміщені на Сайті, використовуються користувачем для інформативних і некомерційних цілей. Зміна інформації та зображень не допускається.

, Використання, поширення і захист авторських прав здійснюється відповідно до "Цивільний кодекс України" та Законом України "Про авторські права і суміжні права".