На початок сторінки

Україна, м. Миколаїв
Магазини "Дом Спорту"

(068) 555-79-41

м. Миколаїв, Магазини "Дом Спорту"
Каталог Корзина 0

Угода користувача

Цей документ «угода» (далі - Угода) являє собою пропозицію ПП «Рекон – Консалт», розміщене на сайті www.sportek-turizm.in.ua (далі - «Сайт»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

1. Загальні положення

1.1. Ви справжнім підтверджуєте, що з моменту реєстрації на Сайті та протягом часу користування Сайтом, а також персоналізованими сервісами Сайту, ви є Користувачем Сайту аж до вашого особистого звернення в адміністрацію Сайту з вимогою про відмову від будь-яких взаємин з Сайтом.

1.2. Використання Вами Сайту будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

а) перегляд розміщених на Сайті матеріалів;

б) реєстрація та/або авторизація на сайті;

в) розміщення або відображення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео - файли, відомості та/або інша інформація;

1.3. Скориставшись будь-якою із зазначених вище можливостей по використанню сайту ви підтверджуєте, що:

а) ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сайту;

б) приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з Вашого боку і зобов'язуєтеся їх дотримуватися або припинити використання Сайту. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сайту;

в) угода (в тому числі будь-яка з його частин) може бути змінено Сайтом без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті або доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

2. Загальні умови користування Сайтом

2.1. Сайт здійснює продаж товару за допомогою веб-ресурсу http://www.sportek-turizm.in.ua і супутніх сервісних служб Сайту.

2.2. Сайт здійснює доставку товару способами, визначеними в частині 5 цієї Угоди.

2.3. Сайт надає доступ до персоналізованих сервісів Сайту для отримання найбільш повної інформації по цікавить вас товару, створення рейтингів і думок, участі в конкурсних програмах та інших акціях, що проводяться Сайтом.

2.4. Цим ви даєте свою добровільну згоду на інформування Вас про всі дії Сайту, пов'язаних з продажем товару та/або наданням послуг, в тому числі про статус виконання замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що належать до сервісів Сайту. 

2.5. Всі питання за інформаційної підтримки Ви можете задати за адресою: м. Миколаїв, вул. Троїцька, 244, або Sportek244@gmail.com

2.6. Ви визнаєте, що супроводжує товар опис на Сайті не претендує на вичерпну інформативність і може містити неточності. Ви вправі направити всі зауваження по неточного опису товару Сайту за адресою: м. Миколаїв, вул. Троїцька, 244, або Sportek244@gmail.com.

2.7. Ви визнаєте, що Сайт докладає достатніх зусиль, щоб зовнішній вигляд, упаковка і характеристики товарів відповідали описам, наведеним в каталозі сайту. Одночасно Сайт доводить до вашого відома, що фактичні зовнішній вигляд, упаковка та характеристики товару можуть відрізнятися від цих описів у разі асортиментного товару, а також у разі внесення змін у товар безпосередньо виробником.

2.8. Ви проінформовані, що ціна і наявність товару на сайті змінюється цілодобово, без попереднього повідомлення про це і вказуються в індивідуальному статусі і докладної картці товару, що відображається в каталозі на сайті. 

3. Зобов'язання користувача при використанні сайту

3.1. Ви погоджуєтеся не використовувати сервіси Сайту з метою:

3.1.1.завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і/або дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить недостовірні відомості та/або образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади;

3.1.2.спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України;

3.1.3.порушення прав неповнолітніх осіб та/або заподіяння їм шкоди в будь-якій формі;

3.1.4.обмеження прав меншин;

3.1.5.видачі себе за іншу людину або представника організації та/або спільноти без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників сайту;

3.1.6.введення в оману щодо властивостей і характеристик яких-небудь товарів із каталогу на Сайті; некоректне порівняння товарів, а також формування негативного ставлення до осіб, (не) користуються певними товарами, або засудження таких осіб;

3.1.7.завантаження контенту, який ви не маєте права робити доступним за законодавством України або згідно з будь-якими контрактними відносинами;

3.1.8.завантаження контенту, який зачіпає і/або містить будь-який патент, торговий знак, комерційну таємницю, фірмове найменування, авторські та суміжні з ними права, а також інші права на результати інтелектуальної діяльності, що належать або правомірно використовуються третіми особами; 

3.1.9.завантаження не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації та/або спаму; 

3.1.10.збору та обробки персональних даних, інформації про приватне життя будь-яких осіб;

3.1.11.порушення нормальної роботи Сайту;

3.1.12.порушення українських або міжнародних норм права.

3.2. Ви погоджуєтесь не використовувати на Сайті лайливих слів, непристойних і образливих образів, порівнянь і виразів, в тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини і громадянина, а також щодо організацій, органів влади, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об'єктів культурної спадщини (пам'яток історії та культури).

3.3.Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Сайт має право (але не обов'язок) на свій розсуд відмовити в розміщенні та/або видалити будь-який контент, доступний через сервіси Сайту.

4. Політика конфіденційності

4.1. Умови політика конфіденційності і відносини між вами та Сайтом, пов'язані з обробкою персональних даних, регулюються законодавством України.

4.2. Політика конфіденційності діє щодо персональних даних, які Сайт отримав або може отримати від вас при реєстрації та/або оформленні замовлення на сайті, і необхідні для виконання зобов'язань з боку сайту щодо товару/послуги та / або вашого доступу до сервісів Сайту. 

4.3. Політика конфіденційності доступна по посиланню – http://www.sportek-turizm.in.ua/page/politika-konfidentsialnosti

5. Умови придбання та доставки товару

5.1. Ви можете придбати товар на Сайті, сплативши його наступними способами: готівкою, кредитною карткою, банківським переказом по квитанції.

5.2. Цим ви погоджуєтеся, що обраний вами спосіб оплати не підлягає зміні з моменту оформлення замовлення на сайті. 

5.3. Цим ви погоджуєтеся, що підтвердження замовлення, оплаченого кредитною карткою, банківським переказом, відбувається тільки після підтвердження списання грошових коштів в рахунок оплати замовлення. 

5.4. Ви підтверджуєте, що оплата замовлення кредитною карткою повинна бути зроблена протягом 5 календарних днів з моменту його оформлення на Сайті. Ви погоджуєтеся, що в разі несплати замовлення після закінчення зазначеного терміну, замовлення може бути анульовано.

5.5. Сайт здійснює доставку товару способами, описаними на сторінці http://www.sportek-turizm.in.ua/page/dostavka.  

5.6. Ви погоджуєтесь, що у разі неможливості передачі товару з Вашої вини, в тому числі порушення строку, протягом якого Ви зобов'язані забрати товар, буде розцінюватися Сайтом як Ваша відмова від товару. При цьому товар повертається Сайту, а замовлення вважається анульованим. 

5.7. В разі Вашої відмови від товару, а також у разі відсутності замовленого Вами товару, перерахована Сайту передоплата за товар, за винятком витрат Сайту на доставку товару, буде повернуто Вам не пізніше ніж через 10 календарних днів з дати пред'явлення. 

5.8. Всі питання, пов'язані з термінами і Умовами доставки товару, Ви можете направити в Сайту за адресою-М. Миколаїв, Вул. Троїцька, 244 Або Sportek244@gmail.com

6. Відповідальність

6.1. Сервіси Сайту можуть містити посилання на інші ресурси. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що Сайт не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент, а також за наслідки, пов'язані з використанням контенту цих ресурсів.

6.2. Ви також погоджуєтеся з тим, що Сайт не несе ніякої відповідальності за Ваші персональні дані, які Ви надаєте сторонніх ресурсів та/або іншим третім особам у разі переходу на них з Сайту.

6.3. Ви підтверджуєте, що Сайт не відповідає за можливу втрату і / або псування даних, яка може статися через порушення вами положень цієї Угоди, а також неправильного доступу та/або використання персоналізованих сервісів Сайту.

6.4. Відповідальність за дії неповнолітніх, включаючи придбання ними товарів з каталогу на сайті, лежить на законних представниках неповнолітніх.

6.5. Ви погоджуєтесь, що у разі невиконання та/або неналежного виконання Сайтом зобов'язань з продажу та/або доставки товару в зв'язку з наданням Вами недостовірних та/або недійсних даних про себе, а так само невиконання умов цієї Угоди, Сайт відповідальності не несе.  

7. Реквізити Сайту

ПП «Рекон – Консалт»

ЄДРПОУ 34651855

Юридична адреса: 54028, Україна, Миколаївська область, М. Миколаїв, Вул. Троїцька (колишня Кірова), 244

Написати нам листа можна тут: http://www.sportek-turizm.in.ua/page/feedback).

Е-mail: sportek244@gmail.com